+ 05418223821

İletişim Numaramız

Kağıthane Halı Yıkama

Kağıthane , Beşiktaş Halı Yıkama

09:00 AM - 20:30 PM

Pazatersi & Cumartesi

Şişli Halı Yıkama

sisli hali yikama
9 Mar

Şişli Halı Yıkama

Merhaba sevgili ziyaretçilerimiz halı yıkama sektöründe kaliteli hizmeti ve verdiği süreklikle Öykü halı yıkama firması olarak İstanbul Şişli bölgesine de halı yıkama hizmeti vermekteyiz. İstanbul da Avrupa yakası bölgesine sürekli olarak hizmetler vermekteyiz.

Şişli halı yıkama hizmeti veren fabrikamız siz değerli müşterilerine son teknolojik araçlarla derinlemesine bir halı yıkama hizmeti vermenin yanı sıra temizlik hizmetleri sunmaktadır. Halıları cins ve modellerine göre ayırarak yıkama işlemi gerçekleştirmekteyiz. Şişli bölgesinde ikamet eden müşterilerimize de kaliteli bir hizmet sunuyoruz ve verdiğimiz halı yıkama hizmetinden gurur duyuyoruz.Uzman kadromuzla çalışmanın farkını siz Şişli bölgesinde yaşayan müşterilerimiz de farkedecek.

Bilgi ve rezervasyon için iletişim bilgilerimiz 0541 822 3821 numaralı telefonumuzu arayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kağıthane Halı Yıkama başlıklı makalemizde Gültepe halı yıkama, Hali yikama kagithane ve Kağıthane halı yıkama alibeyköy hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply