+ 05418223821

İletişim Numaramız

Kağıthane Halı Yıkama

Kağıthane , Beşiktaş Halı Yıkama

09:00 AM - 20:30 PM

Pazatersi & Cumartesi

Öykü Halı Yıkama nedir?

öykü halı yıkama
1 Kas

Öykü Halı Yıkama nedir?

Öykü halı yıkama fabrikası İstanbul bölgesine halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan ve battaniye yıkama, stor perde yıkama, halı döşeme ve halı overlok hizmeti vermektedir. Uzun bir süreden sonra müşteri potansiyelini arttırmış ve stabil bir hale getirmiş olan Öykü halı yıkama firması kaliteli halı yıkama hizmeti vermeye devam ediyor.

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hareket ettiğimizde başarıyı kolayca yakaladığımızı farkettik. Evimizde sürekli olarak temas halinde olduğumuz halılarımız, koltuklarımız veya evimizin görünüşünü büyük oranda etkileyen perdelerimizin belirli aralıklarla temizliğe ihtiyacı var. Sağlık ve hijyen açısından da yıkama ve temizleme işlemleri çok önemlidir.

Öykü halı yıkama firmamız da sizlerin yerine evinize kadar gelerek temizlenecek ürünü aldıktan sonra temizleme ve kurutma işlemi yaparak adresinize kadar geri getiriyor. İstanbul bölgesine hizmet veren Öykü halı yıkama firmamız müşteri memnuniyetini ve sağlığını her zaman en ön planda tutmuş ve tutmaya da devam etmektedir.

Son teknoloji araçlarla sizler de halı yıkama temizleme hizmeti almak istiyorsanız iletişim numaramızdan bizlere ulaşarak bilgi alabilir veya randevu oluşturabilirsiniz. Öykü halı yıkama sağlıklı günler diler.

Leave a Reply