Nepal Halı Yıkama

Nepal Halı Nedir


İpek kozalarından elde edilen yün ve ipliklerle,halı dokuma tezgahlarında el ile dokunan,yün ve ipek karışımı bu tür halılara nepal halı adı verilmektedir.İpek kozalarından elde edilen yün ve ipler ile yapıldığı için güzel bir görünüme ve hassas bir yapıya sahiptir.Bu yüzden yıkama ve tamir işlerinde profesyonel kişilerle çalışmak çok önemlidir. Öykü Halı Yıkama firması nepal halı yıkama hizmetinde müşterileri tarafından övgüyle bahsedilen ve vazgeçilmez olan bir halı yıkama firmasıdır. Kaliteli, güvenilir, uygun fiyatlı ve hızlı yıkama hizmeti ile her zaman tek bir telefon kadar yakınınızda olan Öykü Halı Yıkama firmasında dilediğiniz tüm halı ve kilimlerinizi yıkatabilirsiniz.
Nepal halı yıkama uygulamasında en önemli noktalardan biri yıkama işleminde kullanılan şampuanın nepal halıya uygun olup olmadığıdır. Gelberi ve durulama sonrasında nepal halılarınız yıkandıktan sonra hemen sıkma işlemine alınır. Sıkma işleminde kullanılan boyanın akma ihtimalinden dolayı yeni halınız tek başına sıkılır. Sıkma kazanından alınan halınız hemen açılır ve askıya yerleştirilir. Nepal halı yıkama konusunda profesyonel olan personellerimiz sayesinde halılarınıza hiçbir şekilde zarar gelmez ve ilk günkü hijyeni ile adresinize kadar teslim edilir. Nepal halılarınızı güvenle emanet edebileceğiniz, yıkama tekniği ve malzemeleri uygun olan tek halı yıkama servisi Öykü Halı Yıkama servisidir.
Detaylı bilgi almak ve halı yıkama hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız hemen bizi arayın, adresinize gelelim, halılarınızı alalım ve tıpkı yeniymiş gibi tertemiz size getirelim.