+ 05418223821

İletişim Numaramız

Kağıthane Halı Yıkama

Kağıthane , Beşiktaş Halı Yıkama

09:00 AM - 20:30 PM

Pazatersi & Cumartesi

Mecidiyeköy Halı Yıkama

23 May

Mecidiyeköy Halı Yıkama

Öykü halı yıkama firması olarak sizlere Mecidiyeköy bölgesi için verdiğimiz halı yıkama hizmetinden bahsetmek isterim. Firmamızı tercih eden kullanıcılarımızın fiyat ve verdiğimiz hizmetten memnun kalması bizleri onurlandırmaktadır. Mecidiyeköy halı yıkama hizmeti ile artık halılarınızı kapınızdan teslim edecek,kapınızdan teslim alacaksınız.

İstanbul Avrupa yakası içerisinde bir çok bölgeye hizmet vermekteyiz. Halı temizleme işlemlerini titizlikle yaptığımız için bir çok müşterimizle tekrar tekrar çalışmaktayız. Bizler için önemli olan yaptığımız temizleme işleminin eksiksiz olması ve müşterimizin güler yüzünü düşürmemektir. Bu yüzden yaptığımız işi özenerek yapmaktayız. Halılarınızı teslim alıyoruz,etiket sistemi kullanarak kaybolma riskini ortadan kaldırıyor temizleme işlemleri tamamlandıktan sonra halınızı kapınıza kadar getirerek sizlere teslim ediyoruz. Sizler de kaliteli hizmetimizden uygun fiyata faydalanabilirsiniz. Yaptığımız işe ve kendimize güveniyoruz. Bilgi almak isterseniz; 

Bilgi ve Rezervasyon için : GSM: 0541 822 38 21

İletişim numaramızdan bizlere kolayca ulaşabilirsiniz. Bizleri aradıktan sonra size verdiğimiz gün ve saat dahilinde halılarınız teslim alınacaktır.

Bir önceki yazımız olan Gaziosmanpaşa Halı Yıkama başlıklı makalemizde Gop halı yıkama, Halı yıkama gaziosmanpaşa ve Halı yıkama gop hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply