+ 05418223821

İletişim Numaramız

Kağıthane Halı Yıkama

Kağıthane , Beşiktaş Halı Yıkama

09:00 AM - 20:30 PM

Pazatersi & Cumartesi

Makina Halısı Yıkama

2011 yılında profesyonel halı temizliği hizmeti amacı ile kurulan Öykü Halı Yıkama sektöründe en iyi hizmeti veren bir firma olarak çalışmalarına son sürat devam etmektedir. Kurulduğu ilk günden bu güne kadar halı yıkama hizmetini profesyonel bir şekilde yürüten Öykü Halı Yıkama kaliteli halı temizliğini değerli müşterilerine sunuyor.

Müşterilerini memnun edebilmek için disiplinli ve titiz bir şekilde faaliyetini sürdüren Öykü Halı Yıkama bu amaca dayanarak hem çalışma ekibini hem de ekipmanlarını yenileyerek her zaman gelişen teknoloji ile ekipmanlarını da geliştirmiştir. Sizlere makina halı yıkama hizmeti sunarak evinizdeki ve işyerinizdeki halılarınızı hijyenik bir şekilde temizleyerek sizlere ilk günkü parlaklığı ile sunmaktadır. Makina halı yıkama hizmetinde uzman ekibimiz ve son teknolojiye sahip ekipmanlarımız ile halı yıkama işlem sırasını takip ederek temizlik işlemine özen gösteriyoruz.

Halılarınızın kumaşı ne olursa olsun, her halı tipine uygun olan makina halı yıkama ekipmanlarımız sayesinde sizlere kusursuz bir temizlik hizmeti sunuyoruz. Halılarınızı tertemiz yapan firmamızın hizmetinden faydalanmak için hemen arayabilirsiniz.