+ 05418223821

İletişim Numaramız

Kağıthane Halı Yıkama

Kağıthane , Beşiktaş Halı Yıkama

09:00 AM - 20:30 PM

Pazatersi & Cumartesi

Levent Halı Yıkama

13 Ara

Levent Halı Yıkama

Siz değerli müşterilerimize öykü halı yıkama adresi olarak kaliteli halı yıkama hizmeti ve bunun yanında bütün halı işlerini yapmaktadır.Bizlere yakın bölgeler arasında yer alan Levent için halı yıkama hizmetimiz ve ücretsiz servisimiz bulunmaktadır.

Bizler Öykü halı yıkama olarak yaptığımız işi özenle yapmaktayız.Bizler için önce müşteri memnuniyeti,daha sonrasında hijyenik bir temizlik gelmektedir.Levent dışında kalan bölgelere de hizmet vermekteyiz ama uzaklığın fazla olduğu bölgelere özel istek olursa,servis ücretli olarak hizmet verebiliriz.Yeni levent halı yıkama olarak da arama yaptığınızda,yine öykü halı yıkama adresine denk gelebilirsiniz.Bizler halılarınızı otomatik makinalarda yıkıyor,özel kurutma odamızda halılarınızın toz olmadan kurumasını sağladıktan sonra güzelce halı poşetine sararak evinize kadar getiriyoruz. Levent bölgesi için halı yıkatmak isteyen müşterilerimizin doğal bir temizlik için bizlere ulaşabilmesi en doğrusudur.

Bizlere bir kez halı yıkama işlemi yaptırdığınızda halılarınızı asla bir başkasına vermeyeceksiniz.Büyük bir özen ve titizlik doğrultusunda yüzünüzü güldürecek işler çıkartıyoruz.Bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply