+ 05418223821

İletişim Numaramız

Kağıthane Halı Yıkama

Kağıthane , Beşiktaş Halı Yıkama

09:00 AM - 20:30 PM

Pazatersi & Cumartesi

Ladik Halı Yıkama

Evinizde ya da iş yerinizde severek kullandığınız halılarınız hem sağlık için hem de görsellik için en değerli parçalardan biridir. Ev dekorasyonunda oldukça önemli bir yere sahip olan halılarınızdan biri olan ladik halılarınız zamanla kirlenebilir ve temizlenmesi gerekir.

Siz bunlarla uğraşmak yerine kendinizi Öykü Halı Yıkama ustalarının hünerli ellerine ve son teknolojiye sahip olan ekipmanlarına bırakın ve halılarınızın ilk günkü gibi temiz olmasını sağlayın. Ladik halı yıkama işlemi sırasında yıkanmadan önce halılarınızın tozunun alınması gerekir. Halılarınız mutlaka tek tek yıkanmalıdır. Ladik halı yıkama işleminde mutlaka renk koruyucu kullanıyoruz. Bu sayede halılarınızın ilk günkü renk canlılığını ve parlaklığını koruyoruz. Halılarınızın yıkama işlemi tamamlandıktan sonra vakit kaybetmeden sıkma işlemine geçilmesini sağlıyoruz ve bu işlemi de tamamladıktan sonra ladik halı yıkama işlemini kurutma odalarımızda sonlandırıyoruz.

Halılarınızın kontrolü yaptıktan sonra özenle paketliyor ve size söz verdiğimiz zamanda adresinize kadar teslim ediyoruz. En uygun fiyatlarda en kaliteli ve hijyenik halı yıkama hizmeti için Öykü Halı Yıkama firması sizinle…