+ 05418223821

İletişim Numaramız

Kağıthane Halı Yıkama

Kağıthane , Beşiktaş Halı Yıkama

09:00 AM - 20:30 PM

Pazatersi & Cumartesi

Kağıthane Halı Yıkama

15 Ara

Kağıthane Halı Yıkama

İstanbul Avrupa yakası bölgesinde faaliyet gösteren öykü halı yıkama firmamız siz değerli müşterilerine halı, döşeme, yıkama, overlok gibi hizmetleri de sağlamaktadır.Kağıthane bölgesi en yakın kısım olmakla beraber gayet kalabalık bir bölgedir.

Kağıthane bölgesinin kalabalık olunca bütün herkes bir rant sağlamaya kalkışıyor. Kağıthane bölgesinde yaşıyor, halılarınızı temizletmek mi istiyorsunuz? derinlemesine doğal bir temizlik istiyorsanız doğru yerdesiniz.Öykü halı yıkama firması olarak halılarınızı yıpratmadan son derece temiz halı yıkama hizmeti veriyoruz.Firmamız müşteri memnuniyetine önem verdiği için büyük bir titizlikle çalışmaktayız.

Kağıthane, Çeliktepe, 4.Levent bölgelerinde bir çok halı yıkama firması bulunmaktadır.Bizler sizlere uygun ve kaliteli hizmet veriyoruz.Sizler de dilediğiniz firmayı deneyebilir ve seçiminizi yapabilirsiniz. Aldığımız halılarınızı halıyı yıpratacak, doğal olmayan ürünler veya ilaçlar kullanmıyoruz.Halı yıkama işlemi bittiği zaman direk halılar kurutma odalarında kurutuluyor.Daha sonrasında halınızı aldığınız gibi serebilir,güven içerisinde kullanabilirsiniz.Bizlerle çalışmaktan mutlu olacağınızdan şüpheniz olmasın.En değerlimiz bizim için müşterilerimiz..

Bir önceki yazımız olan Beşiktaş Halı Yıkama başlıklı makalemizde Beşiktaş halı yıkama fabrikası, Halı yıkama beşiktaş ve Halı yıkama beşiktaş dikilitaş hakkında bilgiler verilmektedir.

One thought on “Kağıthane Halı Yıkama

  1. Halı yıkama sektöründe denk geldiğim kaliteli firmalardan bir tanesisiniz.Öykü halı yıkama firmasına verdiği bu kaliteli ve hızlı hizmetten dolayı teşekkür ediyorum.İyi çalışmalar dilerim.

  2. Halilarimi kış sezonu geldigi icin yeni serdim. Halılarım cok temiz olmus. Tekrar görüsmek dilegiyle…

  3. Gercekten cok guzel bir hizmet veriyorlar. Calismanizi tavsiye edebilecegim bir firmadir. Islerini temiz yapiyorlar ve verdikleri zamana sadik kaliyorlar.

Leave a Reply