Step Halı Yıkama İstanbul

Step halı yıkama hizmetini uzun zamandır İstanbul Avrupa Yakası bölgelerine ücretsiz servislerimizle profesyonel bir şekilde sağlamaktayız. Halı yıkama işlemlerinde halı cinslerine göre ayrım yapıldığından ve halıya özel yıkama yapıldığından bahsediyoruz.

Step halılar diğer halı cinslerine göre özel bir halı cinsi olduğu için halı yıkama işlemi de daha dikkatli yapılması gerekmektedir. Step halı üzerinde yanlış uygulanacak bir işlem halının dokularının zarar görmesine veya parlaklığını kaybetmesine yol açabilir. Kullanılan su içerisinde kireç bulunması ise halınızın tüylerini sertleştirecektir. Değeri yüksek olan step halılar yıkama işleminde hata yapılmadan uzman ekipler tarafından yıkanmalıdır.

Step halı yıkama işleminde tüyleri çok yumuşak olan bu halı sert uçlu fırçalarla kesinlikle yıkanmamalıdır. Step halı yıkama işleminde at kılıyla yapılmış olan yumuşak uçlu fırçalar kullanılmalıdır. Step halı ipleri hassas ve farklı bir doku yapısına sahip olduğu için yıkama işleminde kullanılan şampuanın da doğal olması gerekmektedir. Bu halı cinsine içinde kimyasal bulunan ürün kullanımı uygulanırsa halınız yanabilir. Step halı yıkama firması seçerken de çok dikkat etmelisiniz.

Step halı yıkamada tecrübeli olan firmamız uzun zamandır halı yıkama işleriyle uğraştığı için yeterli tecrübeye sahip olmuştur. Her türlü halı cinsini yıkayarak güzel bir tecrübe edinmiş bulunmaktayız. Bazı halı cinslerinde halıya özel yıkama yapılmakta, bazı halılar ise otomatik halı yıkama makinesinde yıkanmaktadır. Yıkama işlemi bittikten sonra halılar kapalı kurutma odasında kurutulmaktadır.

İstanbul Avrupa Yakası bölgesinde yaşıyor ve Step halı yıkama fabrikası arıyorsanız firmamızı arayarak bilgi alabilir ve randevu oluşturabilirsiniz. Firmamızın Antibakteriyel ve Hijyenik yıkama hizmetinden faydalanarak sağlığınızı koruyabilirsiniz.

 

34

23