+ 05418223821

İletişim Numaramız

Kağıthane Halı Yıkama

Kağıthane , Beşiktaş Halı Yıkama

09:00 AM - 20:30 PM

Pazatersi & Cumartesi

Hint Kilimi Yıkama

Öykü Halı Yıkama firması 2011 yılından beri halı ve kilim yıkama sektöründe lider firmalardan biri olarak başarılı bir şekilde çalışmalarını yürütmektedir. Öykü Halı Yıkama firmasında dilediğiniz tüm halı ve kilim çeşitlerini yıkıyor, tamir ve onarımı yapıyoruz. Sizde Hint kilimi yıkama konusunda profesyonel ve kaliteli bir yıkama hizmeti sunan firma arıyorsanız, Öykü Halı Yıkama firması en doğru adresiniz olacaktır.

Hint kilimlerinin yapısı itibari ile büyük bir kısmı açık renktedir. Bu nedenden dolayı Hint kilimleri kiri ve lekeyi çok fazla belli eder. Hint kilimi yıkama işlemleri diğer kilim yıkama işlemlerine göre çok daha kolaydır. Ancak yıkama sırasında meydana gelebilecek renk karışımının her zaman göz önünde bulundurulması ve ona uygun olarak kilim yıkama tekniğinin uygulanması gerekir. Aksi halde Hint kilimi yıkama işleminde yapılan bir hata telafisi olmayan hasarlara neden olabilir.

Hint kilimi yıkama işleminde halıya uygun şampuan ve renk sabitleyicisi kullanan Öykü Halı Yıkama sizlere hijyenik, kaliteli ve güvenli bir temizlik hizmeti garanti ediyor.