Halı Yıkama Temizleme

Nişantaşı Halı Yıkama
11 Eylül 2017
Gayrettepe Halı Yıkama
6 Aralık 2017

Halı Yıkama Temizleme

Halı yıkama firmaları arasında sizlere farklı,profesyonel bir hizmet veren öykü halı yıkama fabrikası siz değerli istanbul halkına hizmet vermeye devam ediyor.Kağıthane,gültepe bölgesinde yer alan firmamız çevre bölgelerde yer alan müşterilerine ücretsiz servis imkanı sağlamaktadır. Öncelikli olarak profesyonel ekipmanlarıyla siz değerli müşterilerinin sağlığını düşünerek halı yıkama hizmeti gerçekleştirmektedir.Halı temizleme işleminde sağlık açısından ve halılarınızın uzun ömürlü olması için doğal halı şampuanı kullanılmaktadır.Doğal halı şampuanı ile yıkamaya giren halı üzerinde daha derinlemesine bir temizlik olur ve halınızın daha canlı,kabarık bir hal aldığını görebilirsiniz.Sağlık açısından da doğal şampuanları tercih etmek çok önemlidir.Halı yıkama evreleri sırasıyla aşağıda yer aldığı gibidir.
1-)Ücretsiz Servis Hizmeti:Bizlerle iletişime geçen müşterilerimizin adresleri alınıp teslim almaya gidildiği zaman siz değerli müşterilerimize halı cinsi,metrekaresi,fiyatı ve iletişim bilgilerinin yer aldığı bir makbuz verilir.Halılarınızın ne zaman teslim edileceği bilgisi verilir.Halılarınızın arka kısmına fiş numarası yazan bir etiket takıldığı için halılarınızın kaybolma veya karışma riski bulunmamaktadır.Siz de bu sayede halılarınızı güven ve rahatlık içerisinde teslim edebiliyorsunuz.
Halı Yıkama işlemi:Tozu alınmış halınız öncelikle halı yıkama makinemizin start kısmında bulunan su haznelerine bırakılır.Daha sonrasında halınızın cinsine,modeline göre ayarlanmış fırçalarla beraber yıkama işlemi başlar.Halınız fırçalardan geçerek derinlemesine bir temizlik sağlanmış olur.Halılarınız için doğal halı şampuanı kullanıldığı için parlaklığını,canlılığını kaybetmez.
Sıkma aşaması:Yıkama işlemi biten halılarınız sıkma makinesine koyularak içerisindeki suyun %95'inin atılması sağlanır.
Kurutma işlemi:Sıkma işlemi tamamlandıktan sonra halılar kurutma odasına tamamen kuruyana kadar bırakılır.
Paketleme işlemi:Kuru hale gelen halılarınız kurutma odasından alınır.Halınızın üzeri yönüne doğru taranır.Bu şekilde halınızın üzerinde kalan tüyler alınmış olur.
Teslimat:Bütün işlemlerden başarıyla geçmiş,derinlemesine temizliği sağlanmış, paketlenmiş olan halılarınız müşterilerimizle haberleşerek uygunluk durumuna göre adrese teslim edilir. Halı yıkama fiyatları hakkında bilgi almak için bağlantıya tıklayınız. Halı yıkama iletişim için tıklayınız. Öykü Halı Yıkama firması olarak siz değerli müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmanın gururunu yaşamaktayız.

Bir önceki yazımız olan Halı Yıkama Nedir? Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir