+ 05418223821

İletişim Numaramız

Kağıthane Halı Yıkama

Kağıthane , Beşiktaş Halı Yıkama

09:00 AM - 20:30 PM

Pazatersi & Cumartesi

Halı Yıkama Temizleme

Hali yikama
30 Kas

Halı Yıkama Temizleme

Halı yıkama ve temizleme işlemleri önem gerektiren bir noktadır. Bu noktada halıların zarar görmemesi için ilk olarak halı cinsine göre ayrım yapılır ve ondan sonra yıkama işlemine başlanır.

Halı yıkama esnasında halılarınız ayrılmadan hepsi bir arada yıkanmaya çalışılırsa, ne yazık ki halılarınız zarar görebilir. İpek halı yıkama, step halı yıkama, el dokuma halı yıkama vb. işlemlerle makine halısı yıkama işlemini beraber yaparsanız bu tamamen yanlış olur. Özel halılarda suyun ph değerinin yüksek olması bile halıya zarar verebilmektedir. Halı yıkama temizleme işlemi kolay gibi görülse de dışarıdan görüldüğü gibi kolay değildir. Profesyonel bir ekip şarttır.

Halı yıkama işlemi yaparken halıların karışmaması için etiketleme sistemi kullanılmaktadır. Bazı firmalar halıları toparlamakta ve en son hepsini akıllarında kaldığı şekilde toplu olarak etiketlenmektedir. Bu işlem yanlış bir işlemdir. Her ne kadar hafıza kuvvetli olsa da halılar sonradan etiketlendiğinde yanlış bir etiket yapıştırılmış olunabilir ve farklı müşteriye farklı yanlış bir halı teslim edilebilir. Bu tür durumda diğer müşterinin halısı bulunamadığı için ortaya bir mağduriyetlik durumu çıkar.

Öykü halı yıkama firması olarak işimizi severek ve büyük bir titizlikle yapmaktayız. Halılarınız cins cins ayrıldıktan sonra halınıza özel yıkama uygulanmaktadır. Kullandığımız hafif uçlu fırçalar sayesinde derinlemesine temizlik yapılır ve halılarınız zarar görmez. İçerisinde kimyasal barındırmayan ürünlerle temizlik işlemi gerçekleştiği için sağlığınız risk altına girmez.

Halı yıkama ve temizleme hizmeti alırken sizlerin de dikkatli seçim yapması çok önemlidir. Sağlıklı günler dileriz.

Bir önceki yazımız olan Halı Yıkama Nedir? Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a Reply