+ 05418223821

İletişim Numaramız

Kağıthane Halı Yıkama

Kağıthane , Beşiktaş Halı Yıkama

09:00 AM - 20:30 PM

Pazatersi & Cumartesi

Halı Yıkama Nedir? Nasıl Yapılır?

30 Mar

Halı Yıkama Nedir? Nasıl Yapılır?

Uzmanların da önerilerine göre 6 aylık düzenli periyotlarda halıların temizliği için uygulanan temizleme işlemine halı yıkama diyoruz. Halı yıkama halılarımızın güzel görünmesinin yanı sıra sağlığımız için çok önemlidir.

Halılar evdeki tozu ve kiri içlerine hapsederek bütün kiri ve tozları toparlamaktadır. Öykü halı yıkama olarak bizler de sizlerin halılarınızı kapınıza gelerek teslim alıyor, temizleme işlemlerinin ardından dezenfektan işlemi uygulayarak adresinize kadar getirip teslim ediyoruz. Yıllardır siz değerli İstanbul halkına halı yıkama hizmeti vermekteyiz.

Öykü Halı Yıkama olarak halı yıkama işlemlerimiz aşağıdaki gibi yapılmaktadır.

  • Öncelikle oluşturduğunuz randevu doğrultusunda halılarınız kapınızda etiketlenir ve tarafınıza bilgi fişi teslim edilir.
  • Fabrikaya getirilen halılarınız cinslerine göre ayrılır ve halı yıkama işlemi uygulanmak üzere bölmelere alınır.
  • Halı yıkama işlemi tam otomatik halı yıkama makinesinde doğal şampuanlarla yıkama işlemine geçilir.
  • Halı yıkama işlemi bittikten sonra durulama işlemi yapılır ve güç sıma makinelerinde içerisinde bulunan sulardan arındırılır.
  • Halı yıkama ve sıkma işlemi bittikten sonra halılarınız kapalı kurutma odalarına yerleştirilir ve kuruma işlemi gerçekleştikten sonra dezenfektan işlemi uygulanarak paketlenir ve size haber verilerek adresinize teslim edilir.

Öykü halı yıkama firmamızdan bilgi almak ve hizmet almak için bizleri arayabilir ve randevu oluşturabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize halı yıkama hizmetinin yanı sıra koltuk yıkama, yorgan yıkama, yatak yıkama vb. temizlik hizmetleri vermekteyiz.

Leave a Reply