+ 05418223821

İletişim Numaramız

Kağıthane Halı Yıkama

Kağıthane , Beşiktaş Halı Yıkama

09:00 AM - 20:30 PM

Pazatersi & Cumartesi

Gaziosmanpaşa Halı Yıkama

Hali yikama gop
3 May

Gaziosmanpaşa Halı Yıkama

Öykü halı yıkama firması olarak halılarınızı derinlemesine temizliyor ve doğal ürünler kullanıyoruz. Firmamız kesinlikle kimyasal ürünler kullanmamaktadır. Halılarınızın evinize sağladığı hijyen ve uzun ömürlü olması açısından doğal şampuanlarla derinlemesine yıkanması çok önemlidir.

Bizler evde küçük çocuk olsun veya olmasın,sanki küçük çocuğun olduğunu varsayarak doğal ve derinlemesine bir temizlik hizmetini sizlere sunuyoruz. Ayrıca halılarınızın overlok kısımları bozuksa halı overlok hizmeti almak istediğinizde halınızın önce overlok işlemini yapıyor daha sonrasında yıkama işlemine tabi tutuyoruz. Halı ile aklınıza gelen bütün işleri firmamız yapmaktadır. Uzman kadromuz her konuda sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır.

Gaziosmanpaşa halı yıkama hizmeti verdiğimiz Fevzi Çakmak mahallesi, Hürriyet mahallesi, Karadeniz mahallesi, Karayolları mahallesi, Karlıtepe mahallesi, Kazım Karabekir mahallesi, Küçükköy mahallesi, Mevlana mahallesi, Pazariçi mahallesi, Şemsipaşa mahallesi, Sarıgöl mahallesi, Yenimahalle mahallesi, Yenidoğan mahallesi, Yıldıztabya mahallesi, Yunus Emre mahallesi ve 500 Evler mahallelerine ücretsiz servislerimiz bulunmaktadır. Sizlere kaliteli hizmet vermenin ve yüzünüzü güldürmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Aldığımız işi mutlaka büyük bir titizlikle takip ediyor ve zamanlamamıza dikkat ediyoruz.

Düzenli bir firmayla uzun yıllar çalışmak isterseniz doğru yerdesiniz. Öykü halı yıkama firmamız sizlerin bütün ihtiyaçlarını uygun fiyatlara karşılayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Sultangazi Halı Yıkama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a Reply