+ 05418223821

İletişim Numaramız

Kağıthane Halı Yıkama

Kağıthane , Beşiktaş Halı Yıkama

09:00 AM - 20:30 PM

Pazatersi & Cumartesi

Eyüp Halı Yıkama

21 Nis

Eyüp Halı Yıkama

İstanbul için hizmet veren Öykü halı yıkama Eyüp bölgesi için hizmet vermeye başlamıştır. Eyüp halı yıkama firmaları arasında en çok tercih edilen firma olmanın gururunu yaşıyoruz.Her sene içerisinde verdiğimiz kaliteli hizmet sayesinde beğeni topluyor ve iş çevremizi genişletiyoruz. Eyüp bölgesinde yaşamakta olan müşterilerimiz bizimle çalıştıkları için pişman olmayacaklar.

Uygun halı yıkama fiyatları olmasının yanı sıra kullandığımız doğal şampuanlardan ve derinlemesine temizlikten çok memnun kalacaksınız.Sürekli olarak müşterilerimizden yorum istemekteyiz.Bunun nedeni ise iyi olan taraflarda kendimizi görmemiz,olumsuz yorumlar olursa da o konuda kendimizi geliştirmek istememizdir.

Öykü halı yıkama olarak Eyüp bölgesine halı yıkama,koltuk yıkama,yorgan ve battaniye yıkama ve perde yıkama hizmetleri vermekteyiz.Bizleri iletişim adresimizden arayarak daha ayrıntılı bilgi alabilir ve ücretsiz servislerimizden faydalanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Etiler Halı Yıkama başlıklı makalemizde Etiler hali yikama istanbul ve Halı yıkama etiler hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply