+ 05418223821

İletişim Numaramız

Kağıthane Halı Yıkama

Kağıthane , Beşiktaş Halı Yıkama

09:00 AM - 20:30 PM

Pazatersi & Cumartesi

Etiler Halı Yıkama

9 Mar

Etiler Halı Yıkama

Öykü halı yıkama olarak İstanbul Avrupa yakası bölgesine hizmet vermekteyiz. Etiler bölgesine halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Etiler bölgesinde organikliğin ve doğallığın ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Kim halılarını kimyasal ilaçlarla,halıları yıpratan makinelerle yıkatmak ister ki? Bizler ise Öykü hali yikama olarak sizlerin halılarınıza hiç bir şekilde halınızı yıpratacak veya eskitecek kimyasal kullanmıyoruz.

Biz daima doğal halı şampuanı kullanma taraftarıyız.Bunun başlıca nedeni ise evde çocukların bile bu halılarda olabileceğini düşünmek ve hijyenik olmasını sağlamak olsa gerek. Etiler bölgesinde yaşayan bayan ve erkek müşterilerimize sesleniyoruz. Halınızı bir yıkama firmasına vermeden önce iki kez düşünün. Basit bir işlem gibi görünse de halı yıkama durumu gerçekten çok önemlidir. Halılar evimizde kiri hastalığı tutacağı gibi, bize temizliği de aktaracak olan onlardır.

Ucuz ve kaliteli bir yıkama hizmeti almak İstiyorsanız İstanbul Bölgesinde bizleri tercih edebilirsiniz. Öykü halı yıkama olarak bizlere güvenebilir, can rahatlığıyla halılarınızı bizlere emanet edebilirsiniz.

Gsm:0541 822 3821 Araç servisimiz ücretsizdir.

Bir önceki yazımız olan Şişli Halı Yıkama başlıklı makalemizde Halı yıkama şişli, Halı yıkama şişli kurtuluş ve Şişli halı yıkama firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply