+ 05418223821

İletişim Numaramız

Kağıthane Halı Yıkama

Kağıthane , Beşiktaş Halı Yıkama

09:00 AM - 20:30 PM

Pazatersi & Cumartesi

El Dokuma Halı Yıkama

Öykü Halı Yıkama, el dokuma halı yıkama işlemlerinde halılarının bozulmasından ve rengine zarar gelmesinden tedirgin olan müşterilerinin yüzünü güldürmeyi başarmıştır.

Öykü Halı Yıkama hizmetinde el dokuma halı yıkama da halılarınız tek tek yıkanır. Yıkamada kullanılan deterjanlarımız halının rengine ve dokusuna zarar vermeyen deterjanlardır. Öykü Halı Yıkama olarak çeşitli antika ve el dokuma halı yıkama işlemlerimiz mevcuttur. Bilindiği üzere el dokuma halıların üretimleri bile oldukça hassas olan halılardır. Bu hassasiyetin içeriğinde ipliklerin yün olması, boyanın kök boya olarak kullanılması ve yöresine has bir dokuma tarzının olmasıdır. Öykü Halı Yıkama firmamızda sizlerin bize emanet etmiş olduğunuz el dokuma halılarınız yıkama esnasında renk vermemesi için özel solüsyonlu şampuanlar ile yıkanmaktadır. Bu sayede el dokuma halılarınızın renkleri karışmaz ve akması önlenmiş olur. Firmamızın ustalar el dokuma halılarınızı usulüne göre ayrı yıkama sürelerinde ve özende temizlemektedir.

Sizler için maddi ve manevi değeri olan el dokuma halılarınıza işlemler sırasında gerekli titizliği ve hassasiyeti gösterdiğimizden emin olabilirsiniz.