Seyrantepe Halı Yıkama
24 Ocak 2019
Ümraniye Halı Yıkama Fabrikası
9 Ağustos 2019

Çekmeköy Halı Yıkama

Çekmeköy halı yıkama firmaları arasında kaliteli halı yıkama hizmeti veren Öykü halı yıkama firması siz değerli müşterilerine profesyonel olarak hizmet vermeye devam ediyor. Öykü halı yıkama firması olarak İstanbul Anadolu yakası bölgesine hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız.
Siz değerli Çekmeköy halkına verdiğimiz halı yıkama hizmetlerinin doğrultusunda aldığımız olumlu yorumlar ve geri dönüşler bizleri çok mutlu etmektedir. Profesyonel ekipmanlar ve uzman kadromuzla siz değerli Çekmeköy halkına halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan ve battaniye yıkama hizmetleri vermekteyiz. Çekmeköy bölgesinde halı yıkama hizmeti için ücretsiz servisimizin olduğu bölgeler Alemdağ, Aydınlar, Cumhuriyet, Çamlık, Çatalmeşe, Çekmeköy, Ekşioğlu, Güngören, Hamidiye, Kirazlıdere, Mehmet Akif, Merkez, Mimar sinan, Soğukpınar, Nişantepe, Reşadiye, Sultan çiftliği, Taşdelen'dir.
Halılarınız yıkama işleminin ardından su ile içinde yer alan köpük arındırıldıktan sonra sıkma işlemi uygulanmaktadır. Daha sonrasında halılarınız kurutulmaya bırakılır ve halılar nem kalmayacak şekilde güzelce kurutulur. Daha sonrasında halılarınızın üzerinde toz, iplik gibi ekstra parça yer almaması için güzelce tarama işlemi yapılır. Daha sonrasında halılarınız paketlenir ve size yapılan arama doğrultusunda kapınıza getirilerek tertemiz bir şekilde teslim edilir. Lekeli olan halılar için 2 kez yıkama işlemi uygulanmaktadır. Çıkmayan lekelerle çoğunlukla karşılaşmaktayız. Leke çıkarma garantimiz olmadığı gibi, lekeleri çıkarmak için gayret gösteriyoruz.

Bir önceki yazımız olan Seyrantepe Halı Yıkama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir