+ 05418223821

İletişim Numaramız

Kağıthane Halı Yıkama

Kağıthane , Beşiktaş Halı Yıkama

09:00 AM - 20:30 PM

Pazatersi & Cumartesi

Bünyan Halı Yıkama

Öykü Halı Yıkama firmasında bünyan halı yıkama işleminde halılarınıza el değmeden tamamını otomatik olan bilgisayarlar yardımı ile yıkıyoruz. Bu yıkama işlemlerinde halınızın cinsine özel makineleri tercih ediyor ve hiçbir şekilde içeriğinde kimyasal madde bulundurmayan halı yıkama şampuanlarını kullanıyoruz.

Bünyan halı yıkama işlemlerinizi en iyi ve en güvenilir şekilde Öykü Halı Yıkama firmasına yaptırmak için tek yapmanız gereken telefon numaralarımızdan bize ulaşmak olacaktır. Öykü Halı Yıkama firmasında yapılan bünyan halı yıkama işlemlerinde halılarınıza hiçbir şekilde zarar vermeden sizlere %100 sorunsuz ve temiz bir şekilde teslim edilmesini sağlıyoruz. Bünyan halı yıkama işlemlerini sırası ile tamamladıktan sonra alanında uzman olan personellerimiz halılarınızın kontrolünü yapıyor ve özel kılıflar yardımı ile halılarınızı paketleyerek kötü ve nem kokularına karşı koruma altına alıyoruz. Adresinize teslim edilecek olan halılarınız bu özel kılıfları sayesinde korunarak servis aracımıza yükleniyor ve kapınıza kadar getiriliyor.

Öykü Halı Yıkama firması severek kullandığınız halılarınızı size güven ve hijyen içerisinde tekrar sunmak için her zaman hizmetinizdedir.