+ 05418223821

İletişim Numaramız

Kağıthane Halı Yıkama

Kağıthane , Beşiktaş Halı Yıkama

09:00 AM - 20:30 PM

Pazatersi & Cumartesi

Beyoğlu Halı Yıkama

8 Eyl

Beyoğlu Halı Yıkama

Beyoğlu halı yıkama hizmeti almak isteyen kullanıcılara Öykü Halı Yıkama firması olarak uygun fiyatlara kaliteli hizmet sunmaktayız. Beyoğlu bölgesine halı yıkama, halı overlok, yorgan yıkama, stor perde yıkama, battaniye yıkama ve koltuk yıkama hizmetleri veriyoruz.

Beyoğlu bölgesinden halı yıkama vb. hizmetlerimizden faydalanmak isteyen kullanıcılarımıza yardımcı olmak amacıyla ücretsiz servisimiz olan bölgeler şu şekildedir.

Arapcamii mahallesi, Asmalı mescit mahallesi, Bedrettin mahallesi, Bereketzade mahallesi, Bostan mahallesi, Bülbül mahallesi, Camii kebir mahallesi, Cihangir mahallesi, Çatmalı mescit mahallesi, Çukur mahallesi, Emek yemez mahallesi, Evliya çelebi mahallesi, Fetihtepe mahallesi, Firüzağa mahallesi, Gümüşsuyu mahallesi, Hacıahmet mahallesi, İstiklal mahallesi, Hacı mimi mahallesi, Hüseyin ağa mahallesi, Kadı mehmet mahallesi, Kamerhatun mahallesi, Kalyoncu kulluk mahallesi, Kaptanpaşa mahallesi, K.M. Çelebi mahallesi, Keçecipiri mahallesi, Kemankeş mahallesi, K. Alipaşa mahallesi, Kocatepe mahallesi, Kulaksız mahallesi, Kuloğlu mahallesi, Küçük piyale mahallesi, Müeyyetzade mahallesi, Ömer avni mahallesi, Piri paşa mahallesi, Piyale paşa mahallesi, Pürtelaş mahallesi, Sururi mahallesi, Sütlüce mahallesi, Şahkulu mahallesi, Şehit muhtar mahallesi, Tom tom mahallesi, Yahya kahya mahallesi, Yeni şehir mahallesi, Halıcıoğlu mahallesi, Örnektepe mahallesi, Taksim Mahallesi

Yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi bu bölgelere ücretsiz servisimiz bulunmaktadır. Sizlere verdiğimiz hizmetin en üst seviye olması için her geçen gün daha fazla inceleme yapıyor ve araştırmalarda bulunuyoruz. Sağlık ve hijyen konusunda zararsız, doğal, bitkisel ilaçlar kullanmaya özen gösteriyoruz. Halılarda mevcut olan lekelerin her ne kadar çoğunluğu çıkıyor olsa da leke çıkarma garantisi bulunmamaktadır.

Oykuhaliyikama.com web sitemiz içerisinde halı yıkama fiyatları, hizmet bölgeleri ve diğer konularda sizlere yardımcı olmak ve yönlendirmek amaçlı bilgiler yer almaktadır. Öykü halı yıkama olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir önceki yazımız olan 4. Levent Halı Yıkama başlıklı makalemizde 5. levent halı yıkama ve Halı yıkama 4 levent hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply