+ 05418223821

İletişim Numaramız

Kağıthane Halı Yıkama

Kağıthane , Beşiktaş Halı Yıkama

09:00 AM - 20:30 PM

Pazatersi & Cumartesi

Beşiktaş Halı Yıkama

13 Ara

Beşiktaş Halı Yıkama

Siz değerli misafirlerimiz için Beşiktaş bölgesi için verdiğimiz halı yıkama hizmetini sizlere duyurmak için makalemizi sizlerle paylaşıyoruz.Öykü halı yıkama fabrikası olarak siz müşterilerimiz bizim için çok değerli ve kıymetlisiniz.

Bizler sizlerden aldığımız işler sonucu büyümekte,sevginizi kazanmaktayız. Beşiktaş bölgesi trafik bölgesi olduğu için halı teslimatı sırasında bazen ufak aksamalar,gecikmeler olabilmektedir.Beşiktaş halı yıkama firmaları arasında yer alan oykuhaliyikama.com adresimiz en temiz hizmet veren kuruluştur.Bizler firma olarak işlerimizi hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.İstanbul Avrupa yakası bölgelerine başlıca hizmet veriyoruz.Uzun zamandır sizlere halı yıkama işleri yaptığımız için artık belli bir sistem üzerinden ilerleyerek zamanında hizmet sunuyoruz.Siz değerli müşterilerimizi bekleterek sıkmak yerine işlemi daha hızlı halledip yüzünüzü güldürmek için daha dikkatli çalışıyoruz.

Sizler de Beşiktaş bölgesinde halılarınızı yıkatmak,temizletmek istiyorsanız bizlere ulaşın.Beşiktaş Yıldız ve Dikilitaş bölgelerine de hizmet vermekteyiz.Öykü halı yıkama firması için halılarınız çok önemlidir.

Bir önceki yazımız olan Levent Halı Yıkama başlıklı makalemizde 4 levent halı yıkama, 5. levent halı yıkama ve Halı yıkama 4 levent hakkında bilgiler verilmektedir.

One thought on “Beşiktaş Halı Yıkama

  1. Arkadaslar aldiklari paranin hakkini gercekten veriyorlar.Overlok arti yikama yaptirdim cok memnun kaldim.Herkese tavsiye ederim.

  2. isim nedeniyle eve gec saatte gelmeme ragmen halilarimi getirdiler.Halilarim tamamen kurumus ve cicek gibi kokuyor.Artik aradigim firmayi buldum.Kendilerine cok tesekkur ediyorum.iyi calismalar

Leave a Reply