+ 05418223821

İletişim Numaramız

Kağıthane Halı Yıkama

Kağıthane , Beşiktaş Halı Yıkama

09:00 AM - 20:30 PM

Pazatersi & Cumartesi

Battaniye Yıkama

Evinizde kullandığınız yorgan ve battaniyeleriniz vücudunuza en çok temas eden ev tekstil ürünlerinden biridir. Yorgan, yastık, battaniye gibi ürünler herkesin hayatında vazgeçilmez bir yere sahiptir. Bu kadar çok tercih edilen ve vücutla direkt temasa geçen battaniyelerinizin hijyeni konusunda ne düşünüyorsunuz? En son battaniyenizi ne zaman yıkattınız? Eğer %100 sağlık kurallarına uygun bir hijyen istiyorsanız battaniyelerinizi işinde profesyonel olan kişilere yıkatmanız gerekir.

Battaniye yıkama konusunda sizlere kaliteli, güvenli ve uygun fiyatlarda hizmet sunmak için 2011 yılından beri var olan Öykü Halı Yıkama firmasında her cins battaniyenizi gönül rahatlığı ile yıkatabilirsiniz. Kendine has battaniye yıkama teknikleri ile derinlemesine bir temizliği garanti eden Öykü Halı Yıkama firması battaniyeleriniz için organik şampuanları tercih ediyor ve sizin sağlığınızı koruma altına alıyor. Özel programlara sahip olan son teknolojiye sahip battaniye yıkama makinelerinde iyice temizlenen battaniyelerinizi evinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Unutmamalısınız ki, bizler sizin sağlığınızı ve daha kaliteli bir hayat sürdürmenizi istediğimiz için 7/24 hizmetinizde olmaya devam ediyoruz.