Başakşehir Halı Yıkama

Öykü halı yıkama firmamız uzun zamandır müşterilerine kaliteli hizmet sunan en iyi firma ve halı yıkama fabrikası kalitesiyle sizlere hizmet vermektedir. Başakşehir halı yıkama hizmetimiz listemize yeni dahil ettiğimiz bir bölgemizdir. Artık İstanbul, Başak şehir bölgesinde yaşayan müşterilerimize de kaliteli, hijyenik, derinlemesine bir halı yıkama hizmeti sunma fırsatımız da ortaya çıkmıştır.

Siz değerli müşterilerimize bildiğiniz üzere temizlik üzerine her konu üzerinde hizmet sunmaktayız. Son teknoloji araçları kullanılarak halılarınız derinlemesine temizlenir ve hijyenik derinlemesine temizlenmiş olur. Müşterilerimizin sağlığını korumak amacını hedefleyerek doğal ürünler kullanarak titiz çalışmalar yapmaktayız. Halı yıkama hizmeti konusunda sizlere kaliteli hizmetler sunmaktayız. Halılar yapılarına göre bir çok bölüme ayrılırlar. Bu yüzden bazı halılar dikkatli yıkanmaz ise yıpranma durumu ortaya gelebilir. Bizler halı yıkama sektöründe uzun zamandır bulunduğumuz için artık halı çeşitlerini kolaylıkla ayırt edebiliyoruz. Bu yüzden halılarınızı sınıflandırarak yıkamaktayız. Bazı halı çeşitleri özel yıkama isteyebilmektedir. Bu halılar özel olarak ayrı yöntemlerle yıkanmaktadır.

Öykü halı yıkama fabrikası olarak sizlere step halı yıkama, antika halı yıkama, shaggy halı yıkama, Nepal halı yıkama, bünyan halı yıkama, halıfleks yıkama, el dokuması halı yıkama hizmetlerinin yanı sıra bir çok farklı dalda hizmetler sunmaktayız. Mevsim değişikliklerinde halılarınızı yıkatma konusunda kararsız kalmayın. Halılarda klimalar gibi belirli periyotlarda düzenli olarak temizlenmelidir. Derinlemesine doğal doğal ürünlerin kullanımı doğrultusunda hijyenik bir temizlik istiyorsanız doğru yöntemleri uygulamalısınız. Temizleme işlemi haricinde halıların yıkanırken yıpratılmaması için bilgi ve tecrübe de gereklidir. Halılarınız kapınızdan alınır ve temizlendikten sonra kapınıza kadar getirilerek teslim edilir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir