+ 05418223821

İletişim Numaramız

Kağıthane Halı Yıkama

Kağıthane , Beşiktaş Halı Yıkama

09:00 AM - 20:30 PM

Pazatersi & Cumartesi

Bağcılar Halı Yıkama

Hali yikama bagcilar
16 Nis

Bağcılar Halı Yıkama

Öykü halı yıkama fabrikamızın sitesinden ve iletişim numarasından bizlere ulaşarak Bağcılar halı yıkama hizmeti hakkında ve Bağcılar halı yıkama fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Öykü halı yıkama firması olarak halı yıkama, koltuk yıkama, yatak yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, stor perde yıkama vb. yıkama ve temizlik hizmetleri sunmaktayız.

Öykü halı yıkama olarak müşterilerimizin sağlığı ve aldığı hizmetten memnun kalması bizim için ön planda gelmektedir. Uzun zamandır siz değerli müşterilerimize İstanbul bölgesinde hizmet verirken, Artık Bağcılar bölgesinde de profesyonel halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Bir ev içerisinde sürekli temas halinde olduğumuz, Toz ve pislikleri büyük oranda içine hapseden halılarımızı 6 aylık periyotlar dahilinde düzenli olarak yıkatmak sağlığınız için büyük önem arz etmektedir.

Halı yıkama hizmeti almak isteyen müşterilerimize belli bir saat için randevu oluşturularak halıları verilen saatte müşteriye halıların metrekaresi, iletişim numarası, halı adet sayısı gibi bilgilerin yer aldığı teslim belgesi verilir. Daha sonrasında halılarınız fabrikaya gelerek otomatik halı yıkama makinesinde doğal şampuanlarla beraber yıkama işlemine ve ardından durulama işlemi yapılır ve sonra güçlü sıkma makineleri içerisinde sıkma işlemi uygulanır, halılarınız içinde tutmuş olduğu sudan tamamen arındırılır. Daha sonrasında nemli olan halılarınız kurutma odalarına asılır ve kuruma işlemi ardından dezenfektan işlemi uygulanarak paketlenir. Siz değerli müşterilerimizin sağlığı bizim için çok önemlidir.

Bağcılar’da halı yıkama firmaları

Bağcılar halı yıkama firmaları arasında Öykü halı yıkama firması olarak en ön sıralarda yer alacağımıza emin olabilirsiniz. Bizler verdiğimiz profesyonel hizmet doğrultusunda bundan eminiz. Sizler de bizden bir kere hizmet aldığınızda, aldığınız halı yıkama ve temizleme hizmeti doğrultusunda çok memnun kalacaksınız. Leke çıkarma garantisi vermiyor olsak da çoğu leke yıkama esnasında çıkmaktadır, çıkmayan lekeler için ise halıya bir kez daha yıkama işlemi uygulanmaktadır.

Halı yıkama hizmeti almak, bilgi almak veya randevu oluşturmak için iletişim numaramızı arayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Bizim için değerlisiniz. Öykü halı yıkama olarak sağlıklı günler dileriz.

Bir önceki yazımız olan Seyrantepe Halı Yıkama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a Reply